בוגרי הישיבה היקרים

 אנו שמחים להגיש בפניכם מהדורה דיגיטלית נוספת, המביאה בתמצות רב מרוח הישיבה בזמן הזה, ומלאה בתוכן מחדרי הישיבה 

תלמידי העבר מוחשיים כאן בהווה, עיצוב דרכה של השיבה מחזיק עד היום ונותן את הכח לצמוח הלאה ובפרט בשנים האחרונות, בעשייה פורייה למען עם ישראל, למען הכלל, מחברת ותיק לחדש ועבר להווה ולעתיד 

מעיר החיבורים – חברון

מחוברים לתורת הישיבה ולעשייה

טעימה מהתורה הנלמדת ומתנופת הנעשה

מצות ספירת העומר מקשרת את יציאת מצרים עם מתן תורה. משמעות הדברים היא שע”י הספירה אנו מכינים את עצמנו לקבלת התורה. ויש להתבונן כיצד הספירה 

מה הקשר בין חג מתן תורה, התורה שמרוממת מעל המציאות, לבין שמחת הבאת הביכורים מאותו יום עצמו, הביכורים שמבטאים חיבור לקרקע ולעשיה של חיי העולם הזה?

לכבוד בוגרי וידידי הישיבה היקרים שלום רב,
ברוך ה’ אנו רואים ברכה בעמלנו ומכירים תודה גדולה לכל ידידי ובוגרי הישיבה.  אני שמח לעדכן על הנעשה בישיבתנו.

ההכנה שלנו לשבת מתבצעת בכל המישורים, כפי שכתב מרן הבן איש חי “הנה ונודע מדברי רבינו האר”י ז”ל: דההכנות לכבוד שבת הן שלוש:

שנה עברה מאז נפגשנו כאן יחד בישיבה 

ציינו גבורות למו”ר הרב אליעזר ולדמן ויובל לישיבתינו. “בית המדרש של ההתיישבות” כפי שאמר הרב מנחם פליקס. בית מדרש שהפיח חיים ביהודה ושומרון. התיישבות, עשייה, בתי מדרש. 
וגם היום ממשיך החזון הגדול, תלמידי הישיבה הרבים פזורים בארצינו כשגרירים הממשיכים את העשייה הגדולה הזאת שהולכת ומוסיפה ומאירה בעם ישראל. 

הרשמו לערוץ היוטיוב

תמצאו כאן את מגוון העשיה של הישיבה, הווי הישיבה, וכמובן, את השיעורים המועברים כאן ביומיום.. 

גבורה, התיישבות, הוראה
הכל נובע מתוך בית המדרש

ספרא וסייפא

תלמידינו ממשיכים לקחת חלק בהגנה וביטחון על עם ישראל בארצנו, מכח לימוד התורה בבית המדרש. בעשור האחרון היציאה לשירות הצבאי מתממשת לאחר שנתיים שלמות בישיבה כשהתלמיד בנוי ומצויד בעולם ערכים ובבניין אישי ראוי המקנה לו עוצמה לעמוד איתן מול המשימות השותפות היומיומיות תוך קידוש שם שמיים.

IMG_2661

עם הבוגרים 

שמחנו לפגוש כאן את בוגרי הישיבה שנענו להזמנה והגיעו לחגוג איתנו את מסיבת פורים כמסורת הישיבתית. השנה חווינו עוצמה רבה יותר ומשמעותית יותר, מרגישים התחזקות גדולה בישיבה בתחומים רבים. החיבור הטבעי הזה משפיע על הנעשה פה ומקנה עוד רוח חדשה להמשיך הלאה בעליה מתמדת. חיבור שממשיך את אש התמיד כאן לעד.

עדכון פרטים

עמל רב מושקע בעדכון פרטי הבוגרים בכדי שנוכל לשמור על קשר הדוק וחי.
הישיבה רואה בבוגריה חלק בלתי נפרד מהישיבה בהווה ולכן ניתנת הדעת במחשבה ובמעשה תדירים כיצד לממש את החיבור הזה. 
חשוב שכל אחד יעדכן כאן את פרטיו.
או בוואצפ של הישיבה: 050-3049617